כל אחד עשוי להזדקק לשירות של ביקור רופא, מאחר ומדובר על שירות נוח וזמין, המאפשר לכל אדם ליהנות מבדיקה רפואית פרטית, בנעלי בית ובנוחות, ללא שום צורך לצאת מהבית. הדבר חיוני במיוחד עבור אנשים קשישים, או לחילופין, אנשים בעלי מערכת חיסון חלשה, שאינם מעוניינים לסכן את עצמם בהמתנה לרופא, בחדר המתנה מלא בחולים.

אנו בחברת נטלי שירותי רפואה נשמח לספק לכם שירות של ביקור רופא פרטי עד הבית, תוך כדי הקפדה על יחס אישי ומקצועי לכל מנוי.

נטלי הינה החברה הגדולה והידועה ביותר בארץ, והיא מספקת שירותי רפואה ונהנית מידע וניסיון של שלושים שנות פעילות. המוקדים שלנו פועלים 24/7, סגל הרופאים שלנו רחב, מקצועי ועומד לשירותכם מסביב לשעון, ומוקד החירום שלנו מספק מענה מהיר ויעיל לכל המנויים.

ביקור רופא פרטי עד הבית

ביקור רופא – למי זה יכול להתאים?

ביקור רופא הוא פתרון המיועד לכל אדם הזקוק לבדיקה רפואית אך אין לו את היכולת או את הרצון להגיע לקופת החולים, או מחוץ לשעות הפעילות הרגילות של קבלת קהל.

הדבר נכון עבור קשישים או אנשים הסובלים ממוגבלות תנועה, אך גם עבור כל מי שחושש להידבק מחולים אחרים המגיעים למקום. כל מי שסובל ממערכת חיסון מוחלשת, כתוצאה מטיפולי כימותרפיה למשל, חייב להימנע מביקור בקופת חולים, במטרה להקטין את הסיכון שלו להידבק במחלות. במקרים מסוג זה, מומלץ להזמין ביקור רופא פרטי עד הבית, במטרה לקבל את שירותי הרפואה המקצועיים ביותר, ללא שום צורך לסכן את הבריאות שלכם.

אין ספק כי הביקוש לביקורי רופא בבית עלה בתקופה האחרונה, כתוצאה ממגפת הקורונה. אנשים רבים חוששים להגיע למקומות הומי אדם, במיוחד כאשר מדובר על קופות חולים או בתי חולים, מאחר והסיכון להידבק במקומות מסוג זה נחשב לגבוה ביותר. לכן חשוב לעבוד עם חברה מקצועית ואמינה המספקת שירותי ביקור רופא ברמה הגבוהה ביותר, תוך כדי הקפדה על יחס אישי ושירות מקצועי.

קראו גם על שירות טלרפואה

ביקור רופא – דגשים חשובים שכדאי להכיר

היתרון המשמעותי של ביקור רופא עד הבית, הוא היכולת ליהנות משירותי רפואה מתקדמים ואיכותיים באופן פרטי, ללא שום צורך לצאת מהבית ובלי לשלם מאות שקלים עבור ביקור. כבר בתחילת מגפת הקורונה התפרסמה המלצה להימנע מהגעה לבתי חולים ולקופות חולים, עבור כל מי שחושש להידבק בנגיף. אומנם אחוזי ההדבקה נמצאים היום במגמת ירידה, אך לא מעט אנשים ממשיכים לחשוש לבריאותם, וכתוצאה מכך נמנעים מקבלת טיפול רפואי.

חשוב לזכור כי ביקור רופא עד הבית מהווה את הפתרון האידיאלי לבעיה, מאחר והוא מאפשר לכל אחד לקבל את הטיפול הרפואי הדרוש לו, בסטנדרט גבוה, ללא שום צורך לבזבז זמן יקר ולסכן את בריאותו.

ביקור רופא פרטי עד הבית יכול להתאים במיוחד לנשים בהיריון, אוכלוסיות בסיכון וקשישים, המתקשים להגיע לקופת החולים וליהנות מטיפול ברמה הגבוהה ביותר.

אנו בחברת נטלי שירותי רפואה נשמח לספק לכם שירות מקצועי ומהיר של ביקור רופא עד הבית, תוך כדי הקפדה על יחס אישי ואדיב לכל מטופל. לקבלת מידע נוסף, צרו קשר עוד היום!

השאירו פרטים ונציג נטלי יחזור אליכם בהקדם

פניות אלה אינן למקרים דחופים/לבקשת סיוע רפואי

שירות לקוחות: 1-800-555-222 / cs@natali.co.il

מוקד חירום: 1-700-50-50-66

אגף מכירות: 1-700-50-1212

פניות ציבור: פקס: 03-6959008 / pniot-natali@natali.co.il

שירותי בריאות התלמיד: 1-700-504-121
טלפון: 03-6076134 פקס: 03-5348475

השאירו פרטים ונציג נטלי יחזור אליכם בהקדם

או חייגו 1-700-50-12-12

הצטרפות לשירותי נטלי

פניות אלה אינן למקרים דחופים/לבקשת סיוע רפואי

Logo Natali Health Care Services

Healthcare Solutions

Please fill out the following contact form

Company headquarters:

השאירו פרטים ונציג נטלי
יחזור אליכם בהקדם

פניות אלה אינן למקרים דחופים/לבקשת סיוע רפואי

מבצעים מובילים ושירותים חדשים

נטלי דואגת לבטחון הרפואי שלכם בכל שלבי החיים

דילוג לתוכן