עם עליית תוחלת החיים בישראל, רבים מאיתנו נאלצים להתמודד על בסיס יומיומי עם מחלה כרונית, ובראשן מחלות לב וכלי דם. באמצעות ניטור מקצועי ניתן להבטיח לעצמכם מעקב רציף לאורך זמן, לצד סיוע מקצועי מהיר ויעיל, במידת הצורך.

אנו בחברת נטלי שירותי רפואה נשמח לספק לכם ניטור מחלה כרונית בצורה היעילה והמקצועית ביותר. אנו מחזיקים בניסיון עצום שנצבר אצלינו לאורך שלושה עשורים של פעילות בתחום.

אנו מקפידים על השירות האיכותי והמקצועי ביותר, ובאמצעות הפעלת מוקד רפואי מקצועי ויעודי המאויש 24/7 אנחנו מספקים שירותי ניטור מחלה כרונית עבור מבוטחים רבים.

אנו מעסיקים את הסגל הרפואי המנוסה והמקצועי ביותר, שיוכל לסייע לכם בשעת חירום. אנו פועלים בכל רחבי הארץ ומספקים את השירות האמין והאיכותי ביותר בתחום.

ניטור מחלה כרונית – מה כדאי לדעת בתחום?

קודם כל, כדאי לדעת כי באמצעות ניטור מקצועי ואיכותי של מחלה כרונית, ניתן לשמור על חיי אדם ולמנוע מקרי חירום. אחת המחלות הכרונית הנפוצות ביותר בארץ, היא תחלואת לב, המהווה את אחד מגורמי התמותה העיקריים בישראל.

מחלות כלי דם ולב פוגעות בין היתר בכלי הדם האחראיים על אספקת הדם ללב, דבר העלול להוביל לתעוקת חזה ואוטם שריר הלב. ניטור המחלה יכול להקטין את הסיכון, לסייע באבחון מוקדם של הידרדרות במצב, ולהציל חיים.

הניטור מתבצע באמצעות מדידת לחץ דם, מדידת דופק ומדידת קצב הנשימה וסטורציית חמצן בדם. היום בזכות התפתחות הטכנולוגיה, ניתן לבצע ניטור של המחלה מהבית, בצורה לא פולשנית, המאפשרת למדוד את נפח הפעימה, הספקת הלב, תפוקת הלב וכמות הנוזלים בגוף.

התעניינו גם לגבי לחצן מצוקה לקשישים

ניטור מחלה כרונית

ניטור מחלה כרונית – כיצד לעשות זאת נכון?

היום ניתן למצוא מכשור מתקדם ומשוכלל, המאושר על ידי ה- FDA. מדובר על מכשור ייעודי לשימוש עצמי, הנחשב לידידותי ונוח למשתמש. לאחר ביצוע המדידה, הנתונים מועברים למוקד הרפואי באופן אוטומטי, לצורך ניטור מצב החולה. מדובר על מכשיר א.ק.ג אנלוגי או סלולרי, שכל אחד יכול להחזיק בביתו, ללא שום צורך בידע קודם בתחום.

בזמן ביצוע הבדיקה, הנתונים המתקבלים מועברים באופן ישיר למוקד הרפואי, לצורך הבנת המצב וקבלת ההחלטה המתאימה ביותר למצב הנתון.

חשוב כמובן לעבוד עם חברה מקצועית ואמינה, שתוכל לספק לכם את המכשיר המתקדם והאמין ביותר. חברה מסוג זה תקפיד על מוקד רפואי הפועל 24/7, במטרה לספק לכם מענה מקצועי בכל שעות היום והלילה. המטרה היא שהמוקד יקבל את שידור הנתונים בזמן אמת, תוך כדי זיהוי אוטומטי של המנוי.

בצורה כזאת, ניתן להשוות את הנתונים לבדיקות קודמות ולספק מענה מתאים לרגישויות ולסימפטומים ייחודיים של החולה.

אנו בחברת נטלי שירותי רפואה נשמח לספק לכם שירותי ניטור מחלה כרונית ברמה הגבוהה ביותר. אנו מספקים מכשירי ניטור מתקדמים, המשדרים את הנתונים בזמן אמת ומאפשרים לרופא לפענח את בדיקת הא.ק.ג, לצד היכולת להשוות להיסטוריה רפואית של המנוי. למידע נוסף, צרו קשר.

השאירו פרטים ונציג נטלי יחזור אליכם בהקדם

פניות אלה אינן למקרים דחופים/לבקשת סיוע רפואי

שירות לקוחות: 1-800-555-222 / cs@natali.co.il

מוקד חירום: 1-700-50-50-66

אגף מכירות: 1-700-50-1212

פניות ציבור: פקס: 03-6959008 / pniot-natali@natali.co.il

שירותי בריאות התלמיד: 1-700-504-121
טלפון: 03-6076134 פקס: 03-5348475

השאירו פרטים ונציג נטלי יחזור אליכם בהקדם

או חייגו 1-700-50-12-12

הצטרפות לשירותי נטלי

פניות אלה אינן למקרים דחופים/לבקשת סיוע רפואי

Logo Natali Health Care Services

Healthcare Solutions

Please fill out the following contact form

Company headquarters:

השאירו פרטים ונציג נטלי
יחזור אליכם בהקדם

פניות אלה אינן למקרים דחופים/לבקשת סיוע רפואי

מבצעים מובילים ושירותים חדשים

נטלי דואגת לבטחון הרפואי שלכם בכל שלבי החיים

דילוג לתוכן