שירותי הלב

שירותי הלב

להיות מנוי בנטלי,
להיות תמיד בטוח!

להיות מנוי בנטלי מאפשר ללקוחות ולבני משפחותיהם את השקט הנפשי והידיעה שבכל זמן יש על מי לסמוך ושבשעת הצורך – אנו נהיה שם תמיד בטלרפואה.

שירותי טלרפואה

עם שירותי הרפואה והניטור של נטלי אין מקום להתלבטויות - ככל שהאבחון יבוצע מוקדם יותר כך ימנע נזק חמור ואף בלתי הפיך.
בלחיצת כפתור לטלרפואה תקבלו ייעוץ רפואי טלפוני - הלקוח מאובחן על ידי מיטב המומחים אשר מבררים מולו את מצבו ומהם הסימפטומים שמרגיש ומפענחים את שידור הא.ק.ג ואת מדדי החולה במהירות ומבית המטופל.

לכאלה שבקבוצת סיכון, כמו גם לבעלי רקע של בעייה לבבית, בעת אירוע הזמן הוא קריטי וככל שהמטופל יגיע לקבלת טיפול מתאים מהר יותר, כך סיכויי ההחלמה שלו יעלו.
הזמן הוא אלמנט קריטי!
תסמיני מחלות קרדיאליות לא תמיד ברורים ועל מנת לוודא מה המצב של המטופל נדרשת הערכה מיידית על ידי גורמים מוסמכים בהתאם לתיק הרפואי של המטופל, והתלונה שלו והמדדים המתקבלים מהמכשיר הרפואי שסופק לו.
לעיתים, למרות שהמטופל חש שדבר מה אינו כשורה, ישנו שלב התלבטות האם זה אכן אירוע לבבי או משהו אחר. למנויי נטלי אין צורך להתלבט, נוצר קשר מהיר עם המוקד הרפואי לייעוץ רפואי טלפוני מיידי, והאבחון הראשוני נעשה מבית המטופל על בסיס תלונתו הרפואית, עברו הרפואי והמכשור המתקדם.

כשאתם
לא מנויים

נטלי - שירותי טלרפואה ולב - השיטה הרגילה

כשאתם
מנויים

שיטת נטלי - שירותי טלרפואה ולב

הסר דאגה מליבך

איך זה עובד? כל כך פשוט, קל ונוח!

כדי לוודא הגעה מהירה שלך, ככל הניתן, לטיפול הנדרש, כלל מערכות החברה עומדות לרשותך. הרופאים במוקד, המכשור הרפואי בבית וצי ניידות הטיפול הנמרץ יעשו הכל כדי להבטיח את בריאותך כפי שנעשה בעשרות אלפי מקרים ב- 30 שנות הניסיון האחרונות.

מוקד רפואי ואבחון הלב

מוקד רפואי
ואבחון הלב

מוקד האבחון הרפואי המתקדם של חברת נטלי מספק מענה ללקוחות במשך כל שעות היממה, כל השנה. המוקד מאויש על ידי רופאים ופרמדיקים המתמחים במתן שירותי טלרפואה: שירותי אבחון וייעוץ בתחום הקרדיאלי, בתחום רפואת החירום ובנושאים כלליים.

המוקד מופעל באמצעות תוכנה ייחודית, המרכזת את ההיסטוריה הרפואית של המנויים שכוללת: הצגת שידורי א.ק.ג היסטוריים ונוכחיים, פרטים אישיים ומשפחתיים, רשימת אנשי קשר למקרה חירום, תיק ורשומה רפואית הכוללת פרטים רלוונטיים המתעדכנים כשישנם אירועים המדווחים למוקד.

הצוות הרפואי של המוקד מקבל החלטות רפואיות בזמן אמת, הנתמכות במערכות מידע רפואי מתקדם המשודר למוקד ובהיסטוריה הרפואית השמורה ברשומות המנוי.

מכשור א.ק.ג - נטלי טלרפואה

מכשור טלרפואי לשימוש ביתי

נטלי מעמידה לרשות לקוחותיה ציוד מתקדם, מאושר FDA, לשימוש עצמי ושידור למוקד הרפואי. המכשיר בעזרתו נערכות הבדיקות ומועברים הנתונים, הינו מכשיר א.ק.ג אנלוגי או סלולרי הנגישים מכל בית. בעת ביצוע הבדיקה נשלח השידור באופן מיידי למוקד הרפואי של החברה, הפעיל 24 שעות ביממה כל ימות השנה. בעת קבלת השידור במוקד מבוצע זיהוי אוטומטי של המנוי ונתוניו, הרופא מפענח את בדיקת ה-א.ק.ג, עם יכולת השוואה לתרשימים קודמים וכן התייחסות לסימפטומים של המטופל, לרגישויות לתרופות, לתיק הרפואי של המנוי הכולל את ההיסטוריה הרפואית, מחלות רקע, הטיפול התרופתי הקבוע ותלונות החולה. בכך יכול המוקד הרפואי לקבל החלטות רפואיות בזמן חירום ומצוקה.

ניידות טיפול נמרץ

ניידות הטיפול נמרץ של נטלי עומדות לרשות לקוחותיה בפריסה רחבה, באזורי הכיסוי, ומצוידות במכשור רפואי בטכנולוגיה מתקדמת. ניידות אלה פועלות באישור הפעלה של משרד הבריאות ומאוישות על ידי שלושה אנשי צוות; רופא, פרמדיק וחובש רפואת חירום שהינו גם נהג האמבולנס. אנשי צוות אלו עוברים הדרכות, הכשרות והשתלמויות מעת לעת על ידי קצין הרכב והבטיחות ועל ידי מערך ההדרכה המקצועי בחברת נטלי. לאחר האבחון הראשוני שמבוצע באמצעות המוקד, נקבע הצורך בסיוע הרפואי ובהזנקת ניידת טיפול נמרץ לביתכם. המוקד מעדכן און ליין את צוות הניידת בכל המידע הרלוונטי, ובמידה ומתבצע פינוי לבית החולים מועבר המידע ישירות לבית החולים לקיצור תהליכים ולקבלת טיפול מהיר. ניידות נטלי ידועות גם בשל העובדה שהצוותים המסורים מבצעים העברות מסובכות ורגישות מבחינה רפואית.

*השירות הינו בהתאם לתנאי ההסכם ובהתאם לאזורי כיסוי הניידות – לפירוט אזורי הכיסוי לחץ כאן.

 

רופאים וביקורי בית עד אליכם

רופאים וביקורי בית
עד אליכם

חברת נטלי מפעילה מערך של רופאים בפריסה ארצית, הפועלים סביב השעון בכל ימות השנה (למעט יום הכיפורים, במהלכו המוקדים זמינים ובמידת הצרוך מוזנק אמבולנס לבית המטופל), אשר יגיעו לביקור בית על מנת לספק עבורך מענה רפואי (למקרים שאינם מסכני חיים).

הרופאים מצויידים בתרופות לטיפול ראשוני עד להגעה לרופא המשפחה או לבית המרקחת, מכשיר א.ק.ג, מד לחץ דם ומכשור לבדיקות סוכר ושתן.

השירותים כוללים: בדיקה קלינית, עזרה רפואית ראשונית, מתן טיפול תרופתי ל-24 שעות, או, כאמור, עד להגעה לרופא המשפחה/בית המרקחת, והפניה למיון במידת הצורך.

מערך ביקורי הבית הרפואיים מפוקח ומנוהל ע”י המנהל הרפואי של קבוצת נטלי אשר שימש עד לאחרונה כראש המחלקה לרפואה דחופה במרכז הרפואי שיבא, תל השומר.

 

השאירו פרטים ונציג נטלי יחזור אליכם בהקדם

או חייגו 1-700-50-12-12

הצטרפות לשירותי נטלי

פניות אלה אינן למקרים דחופים/לבקשת סיוע רפואי

השאירו פרטים ונציג נטלי יחזור אליכם בהקדם

פניות אלה אינן למקרים דחופים/לבקשת סיוע רפואי

שירות לקוחות: 1-800-555-222 / cs@natali.co.il

מוקד חירום: 1-700-50-50-66

אגף מכירות: 1-700-50-1212

פניות ציבור: פקס: 03-6959008 / pniot-natali@natali.co.il

שירותי בריאות התלמיד: 1-700-504-121
טלפון: 03-6076134 פקס: 03-5348475

Logo Natali Health Care Services

Healthcare Solutions

Please fill out the following contact form

Company headquarters:

השאירו פרטים ונציג נטלי
יחזור אליכם בהקדם

פניות אלה אינן למקרים דחופים/לבקשת סיוע רפואי

מבצעים מובילים ושירותים חדשים

נטלי דואגת לבטחון הרפואי שלכם בכל שלבי החיים

דילוג לתוכן