שירותי הלב

שירותי הלב

להיות מנוי בנטלי,
להיות תמיד בטוח!

להיות מנוי בנטלי מאפשר ללקוחות ולבני משפחותיהם את השקט הנפשי והידיעה שבכל זמן יש על מי לסמוך ושבשעת הצורך – אנו נהיה שם תמיד בטלרפואה.

שירותי טלרפואה

עם שירותי הרפואה והניטור של נטלי אין מקום להתלבטויות - ככל שהאבחון יבוצע מוקדם יותר כך ימנע נזק חמור ואף בלתי הפיך.
בלחיצת כפתור לטלרפואה תקבלו ייעוץ רפואי טלפוני - הלקוח מאובחן על ידי מיטב המומחים אשר מבררים מולו את מצבו ומהם הסימפטומים שמרגיש ומפענחים את שידור הא.ק.ג ואת מדדי החולה במהירות ומבית המטופל.

לכאלה שבקבוצת סיכון, כמו גם לבעלי רקע של בעייה לבבית, בעת אירוע הזמן הוא קריטי וככל שהמטופל יגיע לקבלת טיפול מתאים מהר יותר, כך סיכויי ההחלמה שלו יעלו.
הזמן הוא אלמנט קריטי!
תסמיני מחלות קרדיאליות לא תמיד ברורים ועל מנת לוודא מה המצב של המטופל נדרשת הערכה מיידית על ידי גורמים מוסמכים בהתאם לתיק הרפואי של המטופל, והתלונה שלו והמדדים המתקבלים מהמכשיר הרפואי שסופק לו.
לעיתים, למרות שהמטופל חש שדבר מה אינו כשורה, ישנו שלב התלבטות האם זה אכן אירוע לבבי או משהו אחר. למנויי נטלי אין צורך להתלבט, נוצר קשר מהיר עם המוקד הרפואי לייעוץ רפואי טלפוני מיידי, והאבחון הראשוני נעשה מבית המטופל על בסיס תלונתו הרפואית, עברו הרפואי והמכשור המתקדם.

כשאתם
לא מנויים

נטלי - שירותי טלרפואה ולב - השיטה הרגילה

כשאתם
מנויים

שיטת נטלי - שירותי טלרפואה ולב

הסר דאגה מליבך

איך זה עובד? כל כך פשוט, קל ונוח!

כדי לוודא הגעה מהירה שלך, ככל הניתן, לטיפול הנדרש, כלל מערכות החברה עומדות לרשותך. הרופאים במוקד, המכשור הרפואי בבית וצי ניידות הטיפול הנמרץ יעשו הכל כדי להבטיח את בריאותך כפי שנעשה בעשרות אלפי מקרים ב- 30 שנות הניסיון האחרונות.

Logo Natali Health Care Services

Healthcare Solutions

Please fill out the following contact form

Company headquarters:

הצטרפות לשירותי נטלי

פניות אלה אינן למקרים דחופים/לבקשת סיוע רפואי

מבצעים מובילים ושירותים חדשים

נטלי דואגת לבטחון הרפואי שלכם בכל שלבי החיים

דילוג לתוכן