רופא עד הבית
מהפכת הדיור המוגן בבית
לקוחות ממליצים

צור קשר


קצת עלינו

אנו מובילים את תחום חינוך וקידום בריאות לבריאות ,חינוך רפואי הדרכות עזרה ראשונה ורפואה דחופה בישראל. צוות המדריכים פועל להגברת רמת המודעות בקרב ילדים ובני נוער בפרט והציבור בכללותו, ולקידום אורח חיים בריא ברמה היומיומית. נטלי מפעילה תוכניות לימודים ופרויקטים ייחודיים בתחום הרפואה הדחופה, עזרה ראשונה, חינוך לבריאות בקרב ציבור הרחב, תלמידים , ואף לגיל הרך ולגיל השלישי, במטרה לקרב ולחשוף אותם לא רק לתכנים אלא גם לנושאי המניעה, תזונה נכונה, ולהפוך לאדם בריא וחברתי הנותן מעצמו בחברה בו הוא חי. צוות המדריכים, ובראשם רכזי ההדרכה, הינם מקצועיים בתחומם, בעלי יכולות מעולות בהעברת התכנים ובעמידה בפני קהל, בעלי טכניקות הדרכה מרתקות אשר ישאירו את המשתתפים בקורסים עם חוויה הדרכתית ועם ידע הכרחי ומיומנויות חיוניות.

 

הערכים שלנו

 

אנו שואפים באופן מתמיד לספק שירותים ברמה המקצועית ביותר תוך מענה על בקשות לקוחותינו עם השיטות המתקדמות המסורות והיעילות ביותר.

הצוות המסור שלנו עושה כל שביכולתו לספק את הצרכים של כל הזקוק לעזרה.

עבורנו, "כל המציל נפש אחת בישראל כאילו הציל עולם ומלואו".

כשמדובר בהצלת חיים, רמת המקצועיות היא בהתאם לרמת ההכשרה והניסיון. אחת הדרכים שאנו יכולים לסייע הוא בלחלוק את הידע והניסיון שלנו בהכשרות.

חלק ניכר מההצלחה שלנו טמונה באיכות ההכשרה המעולה שאנו נותנים לקהל לקוחותינו.

 

 

     

   

 

  

 

 
 
    

אודות נטלי

חברת נטלי הוקמה בשנת 1991 והפכה במהרה לחברה המובילה בארץ לשירותי חירום רפואיים.
החברה מספקת - במשך 24 שעות ביממה- שירותים מצילי חיים, לעשרות אלפי מינויים בישראל שבחרו לסמוך עלינו בכל ליבם.
מתוך חתירה בלתי פוסקת להעניק ללקוחות החברה שירות ומכשור שישפרו באופן משמעותי את איכות חייהם, התמזגה נטלי בשנת 2007 עם חברת סקיולייף, ומאז אנו מעניקים פתרון מושלם בתחום הטלרפואה ולחצני המצוקה בישראל

לכ-100 אלף לקוחות.
למידע נוסף לחץ כאן