רופא עד הבית
מהפכת הדיור המוגן בבית
לקוחות ממליצים

צור קשר


עולם הרפואה של פרחי רפואה

 

פעולות נוער ברפואה

פעולות נוער ברפואה

חולם להיות רופא ?מכור ל"האוס"? חברת נטלי מזמינה אותך להצטרף לתוכנית "פרחי רפואה".
"פרחי רפואה" היא התוכנית ההכשרה הייחודית שמשלבת לימודים עיוניים והכשרה מעשית מעניקה לך הזדמנות להעשיר את הידע שלך בתחום. בני נוער הינם סוכנים חברתיים ראשונים במעלה, הקרובים להפוך למנהיגי דעת קהל בישראל. דרכם ניתן להעלות את רמת המודעות לנפש בריאה בגוף בריא מתוך למידה ופיתוח עניין בתחומי הרפואה השונים והמגוונים.
פעולות מגמת רפואה בתיכונים

פעולות מגמת רפואה בתיכונים

לא רק מתמטיקה ואנגלית! יש בגרות ברפואה!
התפיסה החינוכית המובילה כיום היא הקניית ידע וכלים מעשיים כבר בגיל צעיר - כך נבנתה תוכנית מגמת הרפואה בתיכונים. יחד עם משרד החינוך וחיל הרפואה בנתה חברת נטלי תוכנית לימודים המשלבת חומר תיאורטי והתנסות מעשית, ומלווה בהצלחה את מגמות הרפואה בלמעלה מ-40 בתי ספר תיכוניים.
תכניות מחוייבות אישית ונוער מתנדב בקהילה

תכניות מחוייבות אישית ונוער מתנדב בקהילה

רוצה להיחשף לעולם הרפואה, לקבל כלים מעשיים, להכיר חבר'ה איכותיים ולשלב את כל זה עם תרומה לקהילה והתנדבות בעלת משמעות אמיתית?
קורסי העשרה ברפואה למוסדות חינוך

קורסי העשרה ברפואה למוסדות חינוך

חברת נטלי מכירה בחשיבות של הקניית מודעות לבריאות לילדים ולבני נוער ולכן מפעילה את פרויקט "פרחי רפואה". התוכניות משלבות לימודים עיוניים הקשורים לגוף האדם ובריאותו והתנסות מעשית שכוללת סדנאות נתיחות, החייאה, חבישות וסיורים בבתי החולים על מחלקותיהם השונות והפעלות מגוונות, המותאמות לשכבת הגיל.

אודות נטלי

חברת נטלי הוקמה בשנת 1991 והפכה במהרה לחברה המובילה בארץ לשירותי חירום רפואיים.
החברה מספקת - במשך 24 שעות ביממה- שירותים מצילי חיים, לעשרות אלפי מינויים בישראל שבחרו לסמוך עלינו בכל ליבם.
מתוך חתירה בלתי פוסקת להעניק ללקוחות החברה שירות ומכשור שישפרו באופן משמעותי את איכות חייהם, התמזגה נטלי בשנת 2007 עם חברת סקיולייף, ומאז אנו מעניקים פתרון מושלם בתחום הטלרפואה ולחצני המצוקה בישראל

לכ-100 אלף לקוחות.
למידע נוסף לחץ כאן