לא מעט אנשים יזדקקו לשירותיו של מוקד מנטר, שנועד לנטר את מצב המחלה שלהם ולספק מענה הולם בשעת חירום. לא מעט אנשים סובלים ממחלות לב וכלי דם, גורם המהווה את סיבת המוות השנייה בישראל. במקרים מסוג זה, מומלץ להיעזר במוקד רפואי, שיוכל לנטר את המצב הבריאותי שלכם, על מנת לספק מענה מהיר ויעיל בשעת הצורך.

אנו בחברת נטלי שירותי רפואה נשמח לספק לכם שירות אמין ומקצועי של מוקד מנטר, המספק מענה מקצועי ואיכותי 24/7. המנויים שלנו זוכים לקבל את מכשור הניטור המתקדם והמשוכלל ביותר בתחום, במטרה להבטיח לעצמם מענה רפואי מהיר ויעיל בשעת חירום. אנו מחזיקים בשלושה עשורים של וותק וניסיון בתחום ומקפידים להעסיק אך ורק את אנשי הסגל המנוסים והמקצועיים ביותר.

מהי החשיבות של מוקד מנטר?

מוקד מנטר יכול לא פעם להציל חיים, מאחר והוא מאפשר למנויי החברה לבצע בדיקת א.ק.ג ביתית, המאפשרת לרופא להחליט לגבי דרך הפעולה המתאימה ביותר למצב. במקום להתקשר לשירותי החירום ולבזבז זמן יקר עד להגעת האמבולנס לצורך קבלת הטיפול הראשוני, ניתן לפנות ישירות למוקד מנטר, במטרה להבין את המצב ולהחליט כיצד לפעול בצורה היעילה והמהירה ביותר. חשוב כמובן לעבוד עם חברה מקצועית ומנוסה, שתוכל לספק לכם שירות אמין ויעיל בזמן אמת.

חברה מסוג זה תוכל לספק לכם מכשיר ניטור מקצועי לשימוש ביתי, המאפשר לנטר את מצבכם הבריאותי בצורה יעילה ולא פולשנית. חשוב לוודא כי מדובר על מכשיר המאושר לשימוש על ידי ה- FDA, מאחר והדבר מעיד על רמת המקצועית והאמינות של המכשיר. מכשיר מסוג זה אמור לאפשר ביצוע בדיקת א.ק.ג ביתית, במטרה לספק למוקד הבנה מעמיקה יותר על מצבכם הבריאותי.

בהתאם לתוצאות הבדיקה, ניתן להחליט על דרך הפעולה היעילה והמתאימה ביותר עבורכם.

מוקד מנטר

כיצד פועל מוקד מנטר ומה חשוב לדעת בנושא?

על מנת להיעזר בשירותיו של מוקד מנטר, יש צורך להירשם כמנוי בחברה מקצועית ואמינה, שתוכל לספק לכם את השירות האיכותי ביותר בתחום. חברה מסוג זה תדאג לספק לכם מכשיר מנטר, המתבסס על הטכנולוגיה המתקדמת ביותר, במטרה להבטיח את הטיפול הראשוני היעיל ביותר עבורכם. מכשיר א.ק.ג אנלוגי או סלולרי יכול להציל חיים, מאחר וניתן להשתמש בו בכל בית, ללא שום צורך בהכשרה מיוחדת.

בזמן ביצוע הבדיקה, הנתונים המתקבלים נשלחים למוקד בצורה אוטומטית, לצד זיהוי מהיר של הלקוח וכל פירוט ההיסטוריה הרפואית שלו. בצורה כזאת, הרופא מסוגל להשוות את תוצאות הבדיקה לבדיקות קודמות, לעיין במצב הרפואי של המטופל ולוודא כי אין רגישות או סימפטומים מיוחדים, המצריכים תשומת לב מיוחדת. זוהי הדרך היעילה והמהירה ביותר לקבל החלטות רפואיות מדויקות ומצילות חיים.

אנו בחברת נטלי שירותי רפואה נשמח לספק לכם שירות של מוקד מנטר ברמה הגבוהה ביותר. למידע נוסף, צרו קשר.

השאירו פרטים ונציג נטלי יחזור אליכם בהקדם

פניות אלה אינן למקרים דחופים/לבקשת סיוע רפואי

שירות לקוחות: 1-800-555-222 / cs@natali.co.il

מוקד חירום: 1-700-50-50-66

אגף מכירות: 1-700-50-1212

פניות ציבור: פקס: 03-6959008 / pniot-natali@natali.co.il

שירותי בריאות התלמיד: 1-700-504-121
טלפון: 03-6076134 פקס: 03-5348475

השאירו פרטים ונציג נטלי יחזור אליכם בהקדם

או חייגו 1-700-50-12-12

הצטרפות לשירותי נטלי

פניות אלה אינן למקרים דחופים/לבקשת סיוע רפואי

Logo Natali Health Care Services

Healthcare Solutions

Please fill out the following contact form

Company headquarters:

השאירו פרטים ונציג נטלי
יחזור אליכם בהקדם

פניות אלה אינן למקרים דחופים/לבקשת סיוע רפואי

מבצעים מובילים ושירותים חדשים

נטלי דואגת לבטחון הרפואי שלכם בכל שלבי החיים

דילוג לתוכן