רופא עד הבית
מהפכת הדיור המוגן בבית
לקוחות ממליצים

צור קשר


תכניות מחוייבות אישית ונוער מתנדב בקהילה

תכניות מחוייבות אישית ונוער מתנדב בקהילה

"רוצה להיחשף לעולם הרפואה, לקבל כלים מעשיים, להכיר חבר'ה איכותיים ולשלב את כל זה עם תרומה לקהילה והתנדבות בעלת משמעות אמיתית?
 

אתה מוזמן להצטרף אלינו ולקחת חלק בפרויקט שגרירי בריאות בקהילה:
 

שגרירי בריאות בקהילה
בני נוער המעוניינים לפעול בתחום קידום הבריאות והרפואה המונעת במסגרת הקהילתית שלהם, מוזמנים לעבור הכשרה ולהפוך לשגרירי בריאות בקהילה. 
התכנית פועלת בחסות ובשיתוף עם רשת "סופר פארם" ומשלבת פעילות הדרכתית־התנדבותית של בני נוער בבתי ספר ובקהילה.  

 

מה בתוכנית:
במסגרת התוכנית יעברו התלמידים הכשרות מקצועיות בתחומי הבריאות והרפואה בהם: החייאה, הכרת מערכות גוף האדם,קרדיולוגיה,מחלות ופתולוגיה, שמירה על אורח חיים בריא ,נזקי עישון סמים ואלכוהול ,מתודיקת הדרכה ועוד. את התוכנית מלווים ומדריכים סטודנטים לרפואה ומדעי החיים בשנים מתקדמות בעלי רקע בהדרכה. כמו כן זוכה התוכנית לליווי של הפורום הישראלי למחלות לב וכלי דם.
 

התוכנית מאפשרת פיתוח רעיונות של בני הנוער לקידום תחום הבריאות לחינוך, ומאתרת מועמדים איכותיים לשירות צבאי במסגרת חיל הרפואה.  
 

איפה מתנדבים:

בפני "שגרירי הבריאות בקהילה"

 

מוצעות מספר אפשרויות התנדבותיות: הדרכה והנחיה במסגרת פעילות בבתי ספר, גני ילדים ומתנ"סים; במסגרת ימי בריאות בביה"ס; במסגרת שעות חינוך. בנוסף יוכלו התלמידים לבחור להתנדב להסברה בחנויות של רשת "סופר פארם" במסגרת קמפיינים להגברת המודעות לנושאי בריאות שונים. 
 

לפרטים נוספים ולהרשמה לתוכנית: 03-6076138 או לחץ כאן  

 

     

   

 

  

 

 
 
    

אודות נטלי

חברת נטלי הוקמה בשנת 1991 והפכה במהרה לחברה המובילה בארץ לשירותי חירום רפואיים.
החברה מספקת - במשך 24 שעות ביממה- שירותים מצילי חיים, לעשרות אלפי מינויים בישראל שבחרו לסמוך עלינו בכל ליבם.
מתוך חתירה בלתי פוסקת להעניק ללקוחות החברה שירות ומכשור שישפרו באופן משמעותי את איכות חייהם, התמזגה נטלי בשנת 2007 עם חברת סקיולייף, ומאז אנו מעניקים פתרון מושלם בתחום הטלרפואה ולחצני המצוקה בישראל

לכ-100 אלף לקוחות.
למידע נוסף לחץ כאן