נטלי - מכל הלב לכל המשפחה - עמוד הבית

נטלי - מכל הלב, לכל המשפחה
רופא עד הבית
מהפכת הדיור המוגן בבית
לקוחות ממליצים

צור קשר

שדות המסומנים בכוכבית (*) הינם שדות חובה

על החברה

נטלי הינה החברה הפרטית הגדולה בישראל למתן שירותי רפואה, עם ניסיון וידע שנרכש במשך קרוב ל-30 שנה. נטלי מספקת מגוון רחב של שירותים לאוכלוסיית גיל הזהב, שירותי טלרפואה, שירותי רפואת חירום וכן חטיבה המעניקה את שירותי בריאות התלמיד.
שירותי החברה מורכבים משירותים מסורתיים כגון לחצני מצוקה ושירותי סיוע בבית וכן משירותים חדשניים כגון השקת הפתרונות לדיור מוגן בבית, יחד עם מערכת הבטיחות החכמה של נטלי- ניטור פאסיבי וייעוץ רפואי בוידאו.
נטלי מפעילה את מערך התפעול הרחב שלה יחד עם השירותים והמכשירים המתקדמים שלה על מנת להעביר מידע כללי ורפואי למוקד החברה.
בישראל, נטלי מספקת שירותים מקיפים לכלל הגילאים, למבוגרים וצעירים, בכל הארץ שמוכיחים נאמנות לקוח למשך שנים.
על סמך הידע הרב וניסיון שהחברה צברה, נטלי בנתה מודל עסקי איתן, כזה השם את הלקוח במרכז. מודל זה מאפשר לחברה לספק את השירות הטוב ביותר.

על סמך שנים רבות של עבודה מול מומחים בתחום הרפואה וכן בטיפול במאות אלפי מנויים בעתות חירום תוך הצלת חיים, נטלי הצליחה ליצור שירות ומערך אופרטיבי ייחודי. מערך זה מאפשר גמישות וזמינות גבוהה יותר כחלק מהבנת הצרכים והדרישות של תחום הבריאות ושירותי הרפואה המתפתחים.
מומחי נטלי מזהים ומקדמים פתרונות טכנולוגיים שיתאימו ויחזקו את השירותים הניתנים בחברה. שילוב הטכנולוגיות עם השירותים מייצר פתרונות מלאים ומתאימים ללקוחות החברה.
שיטת העבודה הייחודית של נטלי מונעת אשפוזים מיותרים בבתי חולים.
יותר מ-80% מהמנויים המטופלים המאובחנים נשארים בבית והיתר מועברים או נשלחים לבתי חולים להמשך טיפול. שיטה זו חוסכת הגעה מיותרת לבתי חולים וחשיפה שלא לצורך לזיהומים ומחלות , כמו גם חוסכת הוצאות האשפוז עבור רבים.
נטלי מספקת שירותים למגוון רחב של לקוחות מכלל המגזרים: מנויים פרטיים, המגזר הפרטי, חברות פרטיות וציבוריות, חברות ביטוח ומוסדות.
 

 

נשמח ללוות אתכם בכל גיל ולאורך השנים, ולהעניק לכם תחת קורת גג אחת, את כל שדרוש לכם לחיים בריאים, בטוחים, נוחים ורגועים יותר.
 
 אנחנו איתכם מכל הלב, לכל המשפחה.